تبلیغات
گیاهان دارویی - بیو گرافی دکتر محمد علی نیلفروش زاده
گیاهان دارویی
herb drugs

دکتر محمد علی نیلفروش زاده تحصیلات خود را در مقطع پزشکی عمومی در سال 1369 ( 1990 میلادی ) در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان رساند و در سال 1373 ( 1994 میلادی ) از همان دانشگاه موفق به اخذ بورد تخصصی پوست و مو شد سپس موفق به اخذ بورد جراحی پوست و پیوند مو از کانادا شد .

در سال 1379 ( 2000 میلادی ) در انگلستان فلوشیپ جراحی پلاستیک پوست ، لیزر و پیوند مو را به اتمام رساند . او تجربیات خود را در تورنتو کانادا در سال 1380 ( 2001 میلادی ) و در لندن در سال 1381 ( 2002 میلادی ) ارتقاء داد .

دکتر نیلفروش زاده جراحی پیوند مو را با روش استاندارد پانج از سال 1374 ( 1995 میلادی ) آغاز نمود سپس به روش مینی میکروگرافت در جراحی پیوند مو روی آورد و نهایتاً طی 6سال اخیر فقط از روش میکروگرافت و واحد فولیکولار در جلسه های بزرگ پیوند مو استفاده نموده است.

مدارج دکتر نیلفروش زاده به شرح زیر است :
- عضو انجمن بین المللی جراحی پیوند مو
- عضو آکادمی بین المللی جراحی پیوند مو
- عضو انجمن متخصصین پوست ایران
- رئیس مرکز تحقیقات لیشمانیوز و بیماری های پوستی
- دانشیار پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر نیلفروش زاده در سالهای 1383 و 1384 موفق به اخذ جایزه برتر جشنواره رازی گردیده و توانسته است كتب، مقالات و نوآوریهایی در سطح بین المللی داشته باشد. كار بر روی سلولهای بنیادی پوست، فیبروبلاست، كراتینوسیت و ملانوسیت از جمله موارد فوق میباشد كه با همكاری پژوهشكده رویان و دانشگاه علوم پزشكی اصفهان و تهران در حال اجرا بوده و منجر به انجام موفقیت آمیز استفاده از فیبروبلاست ها در جوانسازی و درمان چین و چروك پوست شده است.

از موفقیتهای جدید این مركز میتوان به كشت و تكثیر فیبروبلاست برای جوانسازی پوست، كشت و تكثیر همزمان فیبروبلاست و كراتینوسیت برای ترمیم زخمهای ناشی از سوختگی و اسكار سالك و نیز كشت و تكثیر ملانوسیت برای درمان لك و پیس یا ویتیلیگو اشاره كرد كه در حال اجر است.

دكتر محمد علی نیلفروش زاده یكی از چهره های بین المللی در زمینه جراحی پوست، لیزر و پیوند مو است كه به عنوان Medical Faculty در كنگره بین المللی سالیانه ESHRI اروپا در سال 2003 لندن و سال 2003 برلین انتخاب شده و متد جدید جراحی پیوند مو را تحت عنوان" نیلفروش متد" در سال 2005 كنگره سالیانه استرالیا ارائه و به ثبت رسانده است
برچسب ها: بیو گرافی دکتر محمد علی نیلفروش زاده،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 مرداد 1390 توسط Pouran Aliverdi